Wiata garażowa SmallPort S

5 284,55 zł

 • z montażem
 • bez montażu (dołączona instrukcja)

Wiata garażowa, garaż

Wiata garażowa SmallPort

czyli nowoczesna wiata ogrodowa wykonana w CAŁOŚCI z drewna klejonego !

Wiata garażowa to doskonała alternatywa dla garaży murowanych, chroni zaparkowany samochód przed niekrzystnym działaniem słońca i opadów atmosferycznych.

Wiata garażowa SmallPort dedykowana jest dla właścicieli podwórek o małej powierzchni, gdzie liczy się każdy metr. Wiata SmallPort jest idealna do przechowywania jednego samochodu osobowego lub rowerów i motocykli.

Całość pokryta jednym z najlepszych impregnatów do drewna firmy VIDARON, która zawiera Teflon® surface protector oraz głęboko penetruje i wzmacnia drewno, a także chroni powierzchnie przed wilgocią, promieniami UV i zabrudzeniami.
Przybliżone wymiary wiaty SmallPort po montażu:

Wysokość: 240cm

Szerokość:290 cm

Długość: 500 cm

Prześwit między słupami - wjazd: 230 cm

Pokrycie: Poliwęglan komorowy 10mm

Standardowa grubość słupów 8x12cm - możliwość zamówienia innych wymiarów za dopłatą np 8x14


Produkujemy wiaty jedno oraz wielostanowiskowe. Jesteśmy również w stanie wyprodukować wiatę pod konkretny, indywidualny wymiar- w tym celu prosimy o kontakt.
Nasze wiaty mogą również być łączone w kompleksy, dzięki czemu nie muszą Państwo martwić się o dodatkowe estetyczne miejsca parkingowe w przyszłości.

Opinie

Oceń 
2018-02-18
Wiata na samochód- carport

Zamówiłem taką wiatę garażową ok 5 lat temu. Wygląda idealnie do dziś! Panowie przyjechali, zamontowali sprawnie i bez kłopotów. Pełen profesjonalizm.

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Wiata garażowa SmallPort S

  Wiata garażowa SmallPort S

  3 Inne produkty z tej kategorii :)