Drewniany stół ogrodowy "GardenTable"

382,11 zł

Drewniana altana ogrodowa

Drewniany stół ogrodowy "GardenTable"

Porządny stół ogrodowy to nieodzowny element każdej biesiady w ogrodzie. Stół ogrodowy GardenTable idealnie wkomponuje się w centrum twojego ogrodu czy tarasu. Swoim kształtem i jakością wykonania spaja walory estetyczne oraz funkcjonalne.

Dzięki przemyślanej i solidnej drewnianej konstrukcji nasz stół ogrodowy jest bardzo stabilny zaś trzykrotne pokrycie lazurą sprawia że jest wyjątkowo odporny na działanie warunków atmosferycznych.

Dodatkowo wszystkie krawędzie i rogi stołu są wyfrezowane (zaokrąglone) oraz idealnie wyszlifowane dzięki czemu jest ona gładka w dotyku i nie musimy martwić się o jakiekolwiek zadziory.

Stół ogrodowy GardenTable oraz ławka ogrodowa GardenBench tworzą idealny zestaw mebli ogrodowych a w połączeniu z Altaną GardenSet zapewniają warunki do jeszcze dłuższych chwil z rodziną w ogrodzie.Wszystkie meble malowane fabrycznie w kolorach standardowych są doskonale zabezpieczone przed szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych, co gwarantuje ich wieloletnie bezproblemowe użytkowanie. Dodatkowo nasze meble objęte są 2 letnią pisemną gwarancją PRODUCENTA.
Przybliżone wymiary (wysokość x długość x szerokość/głębokość):
Stół ogrodowy: ok. 70cm x 178cm x 71cm
Deski na blacie aż 3cm!

Rodzaj drewna: klejony warstwowo świerk

Wykończenie: elementy drewniane – lazura, elementy stalowe – ocynk

Montaż: wg szczegółowej instrukcji dołączonej w trakcie zakupu.

Opinie

Napisz opinię

Drewniany stół ogrodowy "GardenTable"

Drewniany stół ogrodowy "GardenTable"

12 Inne produkty z tej kategorii :)