Ławka ogrodowa drewniana "GardenSet"

341,46 zł

Drewniana altana ogrodowa

Ławka ogrodowa drewniana - "GardenBench"

Ławka ogrodowa GardenBench to masywna i stabilna konstrukcja zamknięta w nowoczesnej formie. Wykonana w całości z wysokiej jakości drewna świerkowego.

Dużym atutem atutem tej ławki ogrodowej jest wyprofilowane oparcie, które pozwoli na jeszcze wygodniejsze biesiadowanie w ogrodzie.

Dodatkowo wszystkie krawędzie i rogi ławki są zaokrąglone (wyfrezowane) oraz idealnie wyszlifowane dzięki czemu jest ona gładka w dotyku i nie musimy martwić się o jakiekolwiek zadziory.

Ławka ogrodowa GardenSet sprawdzi się w każdej strefie ogrodu, tarasu czy balkonu oraz stworzy idealny komplet mebli ogrodowych z altaną ogrodową GardenSet.

*dla wymagających polecamy dodatkowo komplet poduszek ogrodowych GardenSetWszystkie meble malowane fabrycznie w kolorach standardowych są doskonale zabezpieczone przed szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych, co gwarantuje ich wieloletnie bezproblemowe użytkowanie. Dodatkowo nasze meble objęte są 2 letnią pisemną gwarancją PRODUCENTA.
Przybliżone wymiary (wysokość x długość x szerokość/głębokość):
Ławka ogrodowa:60cm x 178cm x 40cm

Rodzaj drewna: klejony warstwowo świerk

Wykończenie: elementy drewniane –całość pokryta metodą zanurzeniową, jednym z najlepszych impregnatów do drewna firmy VIDARON, która zawiera Teflon® surface protector oraz głęboko penetruje i wzmacnia drewno, a także chroni powierzchnie przed wilgocią, promieniami UV i zabrudzeniami. elementy stalowe – ocynk

Montaż: wg szczegółowej instrukcji dołączonej w trakcie zakupu.

Opinie

Napisz opinię

Ławka ogrodowa drewniana "GardenSet"

Ławka ogrodowa drewniana "GardenSet"

12 Inne produkty z tej kategorii :)