Huśtawka ogrodowa z daszkiem TwinSet New Extra

1 382,11 zł

huśtawka ogrodowa drewniana

Huśtawka ogrodowa TwinSet New

jest propozycją dla osób ceniących wypoczynek w rodzinnym gronie. Przykuwa uwagę swoim nowoczesnym kształtem i pozwala na chwilę zapomnienia przenosząc w czasy dzieciństwa.

Dzięki przemyślanej, autorskiej konstrukcji nasza huśtawka jest bardzo wytrzymała lecz nie toporna! (obciążenie statyczne nawet 150kg!).

Wyprofilowane oparcie i sprężyny na których zawieszona jest huśtawka pozwalają na swobodne i miękkie bujanie w obłokach :)

W przeciwieństwie do chińskich podróbek  wszystkie krawędzie są wyfrezowane (zaokrąglone) a powierzchnie idealnie gładkie dzięki czemu jest on bezpieczny pod względem zadziorów nawet dla najmłodszych.

Daszek o regulowanym stopniu nachylenia - wykonany został z tkaniny poliestrowej o bardzo dużej wytrzymałości na przetarcia, rozciąganie oraz promienie UV.

Tkanina jest zabezpieczona bezbarwnym powleczeniem odpychającą wodę i bród co ułatwia utrzymanie jej w czystości.

Tkanina posiada pozytywne testy: Bezpieczeństwa –  nie zawiera szkodliwych pierwiastków i zawartości metali ciężkich. Potwierdzają to certyfikaty z badań przeprowadzonych przez  Instytut Włókiennictwa!

Całość pokryta metodą zanurzeniową, jednym z najlepszych impregnatów do drewna firmy VIDARON, która zawiera Teflon® surface protector oraz głęboko penetruje i wzmacnia drewno, a także chroni powierzchnie przed wilgocią, promieniami UV i zabrudzeniami.

Wymiary stelaża: (wysokość x długość x głębokość):
ok. 194 x 194 x 180 cm 

Rodzaj drewna: klejony warstwowo świerk

Montaż: wg dołączonej szczegółowej instrukcji. 

Opinie

Napisz opinię

Huśtawka ogrodowa z daszkiem TwinSet New Extra

Huśtawka ogrodowa z daszkiem TwinSet New Extra

12 Inne produkty z tej kategorii :)