Hamak dwuosobowy drewniany DoubleAir

1 504,07 zł


Hamak ogrodowy - łóżko ogrodowe dwuosobowe DoubleAir

DoubleAir to hamak który przyciąga uwagę swoim nowoczesnym kształtem. Został stworzony z myślą o wspólnym odpoczynku na świeżym powietrzu. Charakteryzuje się nowoczesną stylistyką – połączeniem drewna, metalu oraz wyjątkowo trwałej kodury.

PRODUKT NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI, WYPRODUKOWANY CAŁKOWICIE W POLSCE!

Wymiary ok. (wysokość x długość x głębokość):155 x 334 x 155 cm
Montaż: wg szczegółowej instrukcji dołączonej w trakcie zakupu.
full-size-doubleair-new-dab-bialy.jpg
wytrzymalosc.png
Dzięki przemyślanej, autorskiej konstrukcji nasz hamak jest bardzo wytrzymały zaś dodatkowe zastrzały zwiększają jego stabilność! (Obciążenie statyczne nawet 150kg!), belki(nogi) 6,5x4,5cm. Dzięki zawieszeniu na sprężynach hamak jest jeszcze bardziej wygodny!
W przeciwieństwie do produktów konkurencji wszystkie krawędzie są wyfrezowane (zaokrąglone) a powierzchnie idealnie gładkie dzięki czemu jest on bezpieczny pod względem zadziorów nawet dla najmłodszych.
Zastosowane tkaniny charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością na przetarcia, otarcia oraz rozciąganie. Jednocześnie są wyjątkowo miękki i bardzo przyjemne w dotyku!  Tkanina daszka jest zabezpieczona bezbarwnym powleczeniem odpychającą wodę i bród co ułatwia utrzymanie jej w czystości.

Całość drewna pokryta metodą zanurzeniową, jednym z najlepszych impregnatów do drewna firmy VIDARON, która zawiera Teflon® surface protector oraz głęboko penetruje i wzmacnia drewno, a także chroni powierzchnie przed wilgocią, promieniami UV i zabrudzeniami.

Tkanina posiada pozytywne testy: Bezpieczeństwa –  nie zawiera szkodliwych pierwiastków i zawartości metali ciężkich. Potwierdzają to certyfikaty Instytutu Włókiennictwa!
full-size-doubleair-new-dab-bialy.jpg

Opinie

Oceń 
2018-01-28
SUPER!

Kupiłem ten hamak pod koniec zimy tamtego roku, bardzo łatwy w montażu i po sezonie używania mogę powiedzieć że bardzo wytrzymały :) Polecam

    Napisz swoją opinię!

    Napisz opinię

    Hamak dwuosobowy drewniany DoubleAir

    Hamak dwuosobowy drewniany DoubleAir

    5 Inne produkty z tej kategorii :)