Fotel wiszący, huśtawka ogrodowa SwingyOne

1 463,41 zł


Fotel wiszący, huśtawka "Swingy One"

to propozycja dla ceniących wygodę i designerskie dodatki w swoim ogrodzie.

Wyróżnia się wśród konkurencji dzięki autorskiej, solidnej konstrukcji z drewna klejonego.

Sprzedawany w komplecie z wielką i miękką, pikowaną poduchą!

PRODUKT NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI, WYPRODUKOWANY CAŁKOWICIE W POLSCE!

tel. 511 766 769

email: info@gardenimpressions.pl

Wysyłamy kurierem na terenie całej Polski !full-size-swingyone-dąb-biały-scena1.j
wytrzymalosc.png
Dzięki przemyślanej, autorskiej konstrukcji nasz fotel ogrodowy jest bardzo wytrzymały lecz nie toporny! (obciążenie statyczne nawet 150kg!) belki(nogi) 6,5x4,5cm. Dzięki zastosowaniu stylowych lin jutowych oraz dużej i miekkiej poduszce fotel jest wyjątkowo wygodny (idealnie wpasowuje się w nasze ciało dając niebywały komfort siedzenia).

W przeciwieństwie do produktów konkurencji wszystkie krawędzie są wyfrezowane (zaokrąglone) a powierzchnie idealnie gładkie dzięki czemu jest on bezpieczny pod względem zadziorów nawet dla najmłodszych.

Fotel zawieszony został na dwóch mocnych sprężynach.

Poduszka wykonana została z grubej tkaniny poliestrowej o bardzo dużej wytrzymałości na przetarcia, otarcia oraz rozciąganie. Jednocześnie jest wyjątkowo miękka i bardzo przyjemna w dotyku! Tkanina jest zabezpieczona bezbarwnym powleczeniem odpychającą wodę i bród co ułatwia utrzymanie jej w czystości.

Tkanina posiada pozytywne testy: Bezpieczeństwa – nie zawiera szkodliwych pierwiastków i zawartości metali ciężkich. Potwierdzają to certyfikaty z badań przeprowadzonych przez Instytut Włókiennictwa!


Wymiary ok. (wysokość x długość x głębokość):
194 x 194 x 180 cm


Całość pokryta metodą zanurzeniową, jednym z najlepszych impregnatów do drewna firmy VIDARON, która zawiera Teflon® surface protector oraz głęboko penetruje i wzmacnia drewno, a także chroni powierzchnie przed wilgocią, promieniami UV i zabrudzeniami.

Wszystkie meble malowane w kolorach standardowych są doskonale zabezpieczone przed szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych, co gwarantuje ich wieloletnie bezproblemowe użytkowanie.

Dodatkowo nasze meble objęte są 2 letnią pisemną gwarancją PRODUCENTA.

full-size-swingyone-dąb-biały-scena3.j

Opinie

Napisz opinię

Fotel wiszący, huśtawka ogrodowa SwingyOne

Fotel wiszący, huśtawka ogrodowa SwingyOne

2 Inne produkty z tej kategorii :)